Jaunumi

Uzsākta Magdelēnas kvartāla 2. kārtas biroju ēku būvniecība

2023 / 02 / 06

Apstiprināta Magdelēnas kvartāla 2. kārtas biroju ēku arhitektu vīzija apskatāma pirmajās vizualizācijās.

 

Projekta turpinājumā uzsākti būvniecības darbi, kur top 2 modernas biroju ēkas - Antonijas 17 un Antonijas 21, papildinot kvartālu ar mūsdienīgām biznesa vides iekštelpām un paplašinot labiekārtotu Rīgas centra ārtelpu.

Magdelēnas kvartāla 2. kārtai ir izstrādāts 2 biroju ēku projekts. Antonijas 17 plānots izbūvēt 3900 m2 biroju telpas 6 stāvos un 210 m2 komerctelpas ēkas 1. stāvā. Antonijas 21 – 5570 m2 biroju telpas 2. – 6. stāvā, komerctelpas 550 m2 un pārtikas veikals 460 m2 ēkas 1. stāvā.

 Biroju stāvu funkcionālie plānojumi nodrošinās iespēju nomniekiem izvēlēties viņu vajadzībām un biznesa specifikai atbilstošas platības un plānojumus. Ēku pirmie stāvi atvēlēti komercplatībām, restorāniem, pārtikas veikalam.

No janvāra norisinās pāļu pamatu izbūves darbi, kas turpināsies līdz vasarai. Iesākti inženiertīklu pievadu izbūves darbi, kas turpināsies arī pavasarī. Vasaras periodā plānots uzsākt dzelzsbetona karkasa montāžu.

Jaunās biroju ēkas attīstīs kvartālu un apkārtējo Rīgas centra pilsētvidi, papildinot to ar modernu un iekļaujošu arhitektūru un funkcionālu ārtelpu pilsētas iedzīvotājiem. Starp Magdelēnas kvartāla dzīvojamajiem namiem un biroju ēkām veidosies plaša vide ar skvēru, kas savienos kvartāla apkārtējās ielas, padarot šo Rīgas centra daļu īpaši ērtu kājāmgājējiem.

2. kārtas arhitektūra veidota tā, lai vēl vairāk norobežotu 1. kārtas dzīvojamos namus no braucamās daļas, piešķirot papildu privātumu dzīvokļiem.

Tava pilsēta aug, un mēs augam kopā ar to!

Vastint komanda

Zvaniet mums!

Mēs ļausim jums iepazīt un sajust Magdelēnas kvartālu un ar prieku pastāstīsim vairāk – gan par šo vietu kopumā, gan dzīvokļiem un komerctelpām!

Anna Vaskāne Pārdošanas vadītāja Antonijas iela 17A-126, Rīga, LV-1010 +371 2633 8833 anna.vaskane@vastint.eu

Atstājiet savus kontaktus un mēs sazināsimies ar Jums!

Neizdevās nosūtīt kontaktinformāciju!

Paldies!

PIEREDZĒJIS UN UZTICAMS ATTĪSTĪTĀJS

Vastint Latvia ir daļa no Vastint Group — starptautiskas nekustamo īpašumu organizācijas ar 30 gadu pieredzi šajā nozarē. Mēs aktīvi darbojamies Latvijas tirgū kopš 2003. gada. Mūsu darbības stūrakmeņi ir īpašumu pārvaldīšana un komerciālo nekustamo īpašumu attīstīšana, kā arī dzīvojamo ēku attīstīšana un pārdošana.


Vastint Latvia SIA

Malduguņu iela 4, Mārupe, LV-2167
+371 6735 0055, info.latvia@vastint.eu
https://www.vastint.eu