Jaunumi

Aizvadīti Magdelēnas kvartāla otrās kārtas spāru svētki

2024 / 03 / 18

Piektdien, 15. martā, Magdelēnas kvartālā nosvinēti spāru svētki, sasniedzot otrās kārtas ēku būvniecības augstāko punktu.

   
Šoreiz svētku vainagi rotāja uzreiz divu ēku jumtu kores Antonijas ielā 17 un 21, simbolizējot Magdelēnas kvartāla otrās kārtas apjomīgāko būvdarbu pabeigšanu.

Svinīgas uzrunas un pateicības vārdus būvniekiem pasākumā teica Magdelēnas kvartāla attīstītāja Vastint Latvia rīkotājdirektors Romāns Astahovs, otrās kārtas ēku projektētājs, OUTOFBOX biroja vadošais arhitekts Pēteris Bajārs un projekta galvenais būvuzraugs, Būvuzraugi LV vadītājs Sergejs Frolovs.

 

“Ar šīm ēkām mēs vēlamies pārdefinēt to, ko nozīmē mūsdienīga darba vide galvaspilsētas biznesa dzīves pašā epicentrā. Visaugstākie ilgtspējas un kvalitātes standarti, nevainojams darba un dzīves balanss, spilgta laikmetīga arhitektūra Rīgas klusā centra pašā sirdī – šāda ir Magdelēnas kvartāla izcilības formula, ko no jauna apliecina otrās kārtas ēkas. Pateicos visiem būvniekiem, kas veica šos darbus ar tik lielu rūpību un iesaisti. Mums visiem ir par ko lepoties.” sacīja Vastint Latvia rīkotājdirektors Romāns Astahovs.

 

 

Magdelēnas kvartāla otrās kārtas ēkas kopā piedāvās 9500 m2 mūsdienīgu un ilgtspējīgu A klases biroju telpu un 1200 m2 komercetelpu, tostarp restorānu un pārtikas veikalu. Ēku būvniecība veikta, ievērojot Vastint starptautisko izcilības standartu, LEED Platinum sertifikāta prasības un gandrīz nulles enerģijas ēku (nZEB) normatīvus. Ēkās tiks izmantota 100% atjaunojama elektroenerģija. Biroji leposies ar elegantiem interjeriem, plašu ērtību klāstu un labiekārtotu ārtelpu klusā centra pašā sirdī. Ēkas plānots nodots ekspluatācijā 2024. gada noslēgumā.

Zvaniet mums!

Mēs ļausim jums iepazīt un sajust Magdelēnas kvartālu un ar prieku pastāstīsim vairāk – gan par šo vietu kopumā, gan dzīvokļiem un komerctelpām!

Anna Vaskāne Pārdošanas vadītāja Antonijas iela 17A-126, Rīga, LV-1010 +371 2633 8833 anna.vaskane@vastint.eu

Atstājiet savus kontaktus un mēs sazināsimies ar Jums!

Neizdevās nosūtīt kontaktinformāciju!

Paldies!

PIEREDZĒJIS UN UZTICAMS ATTĪSTĪTĀJS

Vastint Latvia ir daļa no Vastint Group — starptautiskas nekustamo īpašumu organizācijas ar 30 gadu pieredzi šajā nozarē. Mēs aktīvi darbojamies Latvijas tirgū kopš 2003. gada. Mūsu darbības stūrakmeņi ir īpašumu pārvaldīšana un komerciālo nekustamo īpašumu attīstīšana, kā arī dzīvojamo ēku attīstīšana un pārdošana.


Vastint Latvia SIA

Malduguņu iela 4, Mārupe, LV-2167
+371 6735 0055, info.latvia@vastint.eu
https://www.vastint.eu