Jaunumi

Augstākais apbalvojums Magdelēnas kvartāla pirmajai kārtai

2019 / 03 / 14

Magdelēnas kvartāla pirmās kārtas dzīvojamās ēkas iegūst godpilno 1.vietu Latvijas Būvniecības gada balva 2018 nominācijā “Jauna dzīvojamā ēka”.

Esam pagodināti par augsto atzinību no nozares profesionāļiem, kas novērtējuši Magdelēnas kvartāla pirmo ēku lielisko kvalitāti, pielietotos risinājumus un nostrādātās detaļas.

Tas ir visas komandas nopelns, tādēļ vēlamies pateikties ikvienam, kas bija iesaistīts būvniecības procesā un ar savu aizrautību, rūpīgo attieksmi un uzmanību pret niansēm palīdzējis radīt Magdelēnas kvartāla pirmās dzīvojamās ēkas tik augstā līmenī.

Pirmās kārtas ietvaros ir uzbūvētas divas dzīvojamās ēkas ar 116 dzīvokļiem, tai skaitā – septiņiem tirgū unikāliem Live-Work dzīvokļiem, kur ar kāpnēm savienotas dzīvojamās telpas otrajā stāvā ar darba telpu pirmajā stāvā, trim dažāda lieluma komerctelpām, autostāvvietu 73 automašīnām un sešām garāžām, kā arī papildus noliktavām dzīvokļu īpašniekiem. Ēku iedzīvotāju komfortam, starp abām ēkām ir izveidots 2000 m² plašs un no automašīnām brīvs zaļš dārzs. 

Projekta autors – arhitektu birojs Didrihsons arhitekti SIA, ģenerāluzņēmējs – būvkompānija Merks SIA, labiekārtojuma autors – Alps SIA.

Kopumā kvartāls leposies ar 300 dzīvokļiem, 16 500 m² biroju telpām un 4 500 m² komerctelpām.

Zvaniet mums!

Mēs ļausim jums iepazīt un sajust Magdelēnas kvartālu un ar prieku pastāstīsim vairāk – gan par šo vietu kopumā, gan dzīvokļiem un komerctelpām!

Anna Vaskāne Pārdošanas vadītāja Antonijas iela 17A-126, Rīga, LV-1010 +371 2633 8833 anna.vaskane@vastint.eu

Atstājiet savus kontaktus un mēs sazināsimies ar Jums!

Neizdevās nosūtīt kontaktinformāciju!

Paldies!

PIEREDZĒJIS UN UZTICAMS ATTĪSTĪTĀJS

Vastint Latvia ir daļa no Vastint Group — starptautiskas nekustamo īpašumu organizācijas ar 30 gadu pieredzi šajā nozarē. Mēs aktīvi darbojamies Latvijas tirgū kopš 2003. gada. Mūsu darbības stūrakmeņi ir īpašumu pārvaldīšana un komerciālo nekustamo īpašumu attīstīšana, kā arī dzīvojamo ēku attīstīšana un pārdošana.


Vastint Latvia SIA

Malduguņu iela 4, Mārupe, LV-2167
+371 6735 0055, info.latvia@vastint.eu
https://www.vastint.eu