Jaunumi

Augstākais apbalvojums Magdelēnas kvartāla pirmajai kārtai

2019 / 03 / 14

Magdelēnas kvartāla pirmās kārtas dzīvojamās ēkas iegūst godpilno 1.vietu Latvijas Būvniecības gada balva 2018 nominācijā “Jauna dzīvojamā ēka”.

Esam pagodināti par augsto atzinību no nozares profesionāļiem, kas novērtējuši Magdelēnas kvartāla pirmo ēku lielisko kvalitāti, pielietotos risinājumus un nostrādātās detaļas.

Tas ir visas komandas nopelns, tādēļ vēlamies pateikties ikvienam, kas bija iesaistīts būvniecības procesā un ar savu aizrautību, rūpīgo attieksmi un uzmanību pret niansēm palīdzējis radīt Magdelēnas kvartāla pirmās dzīvojamās ēkas tik augstā līmenī.

Pirmās kārtas ietvaros ir uzbūvētas divas dzīvojamās ēkas ar 116 dzīvokļiem, tai skaitā – septiņiem tirgū unikāliem Live-Work dzīvokļiem, kur ar kāpnēm savienotas dzīvojamās telpas otrajā stāvā ar darba telpu pirmajā stāvā, trim dažāda lieluma komerctelpām, autostāvvietu 73 automašīnām un sešām garāžām, kā arī papildus noliktavām dzīvokļu īpašniekiem. Ēku iedzīvotāju komfortam, starp abām ēkām ir izveidots 2000 m² plašs un no automašīnām brīvs zaļš dārzs. 

Projekta autors – arhitektu birojs Didrihsons arhitekti SIA, ģenerāluzņēmējs – būvkompānija Merks SIA, labiekārtojuma autors – Alps SIA.

Kopumā kvartāls leposies ar 300 dzīvokļiem, 16 500 m² biroju telpām un 4 500 m² komerctelpām.

Zvaniet mums!

Mēs ar prieku pastāstīsim vairāk par dzīvokļiem un Magdelēnas kvartālu kopumā!

Svetlana Lehnoviča Pārdošanas Vadītāja Vastint Latvia SIA , Zaļā iela 1, Rīga, LV-1010 +371 2000 5959 svetlana.lehnovica@colliers.com Vairāk par iegādi

PIEREDZĒJIS UN UZTICAMS ATTĪSTĪTĀJS

Vastint Latvia ir daļa no Vastint Group — starptautiskas nekustamo īpašumu organizācijas ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi šajā nozarē. Mēs aktīvi darbojamies Latvijas tirgū kopš 2003. gada. Mūsu darbības stūrakmeņi ir īpašumu pārvaldīšana un komerciālo nekustamo īpašumu attīstīšana, kā arī dzīvojamo ēku attīstīšana un pārdošana.


Vastint Latvia SIA

Zaļā iela 1, Rīga, LV-1010
+371 6735 0055, info.latvia@vastint.eu
https://www.vastint.eu