Jaunumi

Dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari

2019 / 02 / 08

Magdelēnas kvartāla pirmajās ēkās visi dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari.

Ko tas nozīmē? To, ka ir ieklātas ozola parketa grīdas, ieliktas masīvas (svarīgi skaņas izolācijai telpās) koka durvis ar baltu MDF apdari, sienas nokrāsotas neitrālā tonī (pieņems gandrīz jebkuru dizainu), vannas istabas izflīzētas un aprīkotas ar pasaulē atzītu zīmolu santehniku, kā arī pēc individuāla dizaina veidotām mēbelēm, slēdži un kontakti gatavi lietošanai. Ko iegūst topošie iemītnieki? Skaistu dzīvokli jaunā projektā pilnīgi noteikti. Ātrāku ievākšanos jaunajā mājoklī, gandrīz nekādus uztraukumus par remontdarbu plānošanu un vadīšanu (nu vienīgi virtuve un mēbeles jāsarūpē), telpas ar augstas kvalitātes apdares materiāliem, kuru izmaksas, atsevišķi sūtot, būtu daudz augstākas. Vērts pieminēt arī mieru un tīru kāpņutelpu, jo kaimiņos nenotiks skaļi, neprognozējami ilgi remonti, netraucēs putekļi un baltas pēdas visu stāvu augstumā.

Zvaniet mums!

Mēs ar prieku pastāstīsim vairāk par dzīvokļiem un Magdelēnas kvartālu kopumā!

Svetlana Lehnoviča Pārdošanas Vadītāja Vastint Latvia SIA , Zaļā iela 1, Rīga, LV-1010 +371 2000 5959 svetlana.lehnovica@colliers.com Vairāk par iegādi

PIEREDZĒJIS UN UZTICAMS ATTĪSTĪTĀJS

Vastint Latvia ir daļa no Vastint Group — starptautiskas nekustamo īpašumu organizācijas ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi šajā nozarē. Mēs aktīvi darbojamies Latvijas tirgū kopš 2003. gada. Mūsu darbības stūrakmeņi ir īpašumu pārvaldīšana un komerciālo nekustamo īpašumu attīstīšana, kā arī dzīvojamo ēku attīstīšana un pārdošana.


Vastint Latvia SIA

Zaļā iela 1, Rīga, LV-1010
+371 6735 0055, info.latvia@vastint.eu
https://www.vastint.eu