Jaunumi

Dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari

2019 / 02 / 08

Magdelēnas kvartāla pirmajās ēkās visi dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari.

Ko tas nozīmē? To, ka ir ieklātas ozola parketa grīdas, ieliktas masīvas (svarīgi skaņas izolācijai telpās) koka durvis ar baltu MDF apdari, sienas nokrāsotas neitrālā tonī (pieņems gandrīz jebkuru dizainu), vannas istabas izflīzētas un aprīkotas ar pasaulē atzītu zīmolu santehniku, kā arī pēc individuāla dizaina veidotām mēbelēm, slēdži un kontakti gatavi lietošanai. Ko iegūst topošie iemītnieki? Skaistu dzīvokli jaunā projektā pilnīgi noteikti. Ātrāku ievākšanos jaunajā mājoklī, gandrīz nekādus uztraukumus par remontdarbu plānošanu un vadīšanu (nu vienīgi virtuve un mēbeles jāsarūpē), telpas ar augstas kvalitātes apdares materiāliem, kuru izmaksas, atsevišķi sūtot, būtu daudz augstākas. Vērts pieminēt arī mieru un tīru kāpņutelpu, jo kaimiņos nenotiks skaļi, neprognozējami ilgi remonti, netraucēs putekļi un baltas pēdas visu stāvu augstumā.

Zvaniet mums!

Mēs ļausim jums iepazīt un sajust Magdelēnas kvartālu un ar prieku pastāstīsim vairāk – gan par šo vietu kopumā, gan dzīvokļiem un komerctelpām!

Anna Vaskāne Pārdošanas vadītāja Antonijas iela 17A-126, Rīga, LV-1010 +371 2633 8833 anna.vaskane@vastint.eu

Atstājiet savus kontaktus un mēs sazināsimies ar Jums!

Neizdevās nosūtīt kontaktinformāciju!

Paldies!

PIEREDZĒJIS UN UZTICAMS ATTĪSTĪTĀJS

Vastint Latvia ir daļa no Vastint Group — starptautiskas nekustamo īpašumu organizācijas ar 30 gadu pieredzi šajā nozarē. Mēs aktīvi darbojamies Latvijas tirgū kopš 2003. gada. Mūsu darbības stūrakmeņi ir īpašumu pārvaldīšana un komerciālo nekustamo īpašumu attīstīšana, kā arī dzīvojamo ēku attīstīšana un pārdošana.


Vastint Latvia SIA

Malduguņu iela 4, Mārupe, LV-2167
+371 6735 0055, info.latvia@vastint.eu
https://www.vastint.eu