Jaunumi

Dzīvokļi jaunajiem profesionāļiem

2019 / 02 / 28

Magdelēnas kvartāla piedāvājumā ir dažādu tipu un platību dzīvokļi . Šoreiz par vienu no tiem — divistabu dzīvokļiem, ko par savām vēlmēm atbilstošu ir novērtējuši tā saucamie “jaunie profesionāļi”.

Jaunie profesionāļi ir jaunie talanti, speciālisti un vadītāji, kas daudz strādā, bet kas apzinās arī darba un privātās dzīves balansa nozīmi.

Kas ir bijuši argumenti dzīvokļa iegādei? Ideāla atrašanās vieta klusajā centrā, kur sadzīves, izklaides, sportošanas un atpūtas vietas ir vien dažu minūšu gājienā. Un darbs sasniedzams ātri un ērti gan ejot, gan ar sabiedrisko transportu braucot. Pārdomāta plānojuma divistabu dzīvokļi ir platībā no 46m2 līdz pat 66m2, kas ir pilnībā pietiekami gana ērtai dzīvošanai un kuru cenas atbilst ALTUM mājokļu garantijas programmai jaunajiem speciālistiem. Un kā pēdējais — dzīvokļi ir ar pilnu apdari, kas nozīmē, ka ievākšanās ir ātra — jāsarūpē tikai svarīgākās mēbeles un var sākt baudīt dzīvi. 

Zvaniet mums!

Mēs ar prieku pastāstīsim vairāk par dzīvokļiem un Magdelēnas kvartālu kopumā!

Svetlana Lehnoviča Pārdošanas Vadītāja Vastint Latvia SIA , Zaļā iela 1, Rīga, LV-1010 +371 2000 5959 svetlana.lehnovica@colliers.com Vairāk par iegādi

PIEREDZĒJIS UN UZTICAMS ATTĪSTĪTĀJS

Vastint Latvia ir daļa no Vastint Group — starptautiskas nekustamo īpašumu organizācijas ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi šajā nozarē. Mēs aktīvi darbojamies Latvijas tirgū kopš 2003. gada. Mūsu darbības stūrakmeņi ir īpašumu pārvaldīšana un komerciālo nekustamo īpašumu attīstīšana, kā arī dzīvojamo ēku attīstīšana un pārdošana.


Vastint Latvia SIA

Zaļā iela 1, Rīga, LV-1010
+371 6735 0055, info.latvia@vastint.eu
https://www.vastint.eu