Jaunumi

Ērti dzīvokļi ģimenēm

2019 / 05 / 16

Veidojot Magdelēnas kvartālu — gan dzīvokļus, gan vidi apkārt — tika ļoti piedomāts pie lietām, kas svarīgas ģimenēm.

Lai būtu zaļš, plašs un no mašīnām brīvs iekšpagalms, kas pieejams tikai ēku iemītniekiem. Lai dzīvokļu plānojumi būtu pārdomāti un funkcionāli. Piemēram, četristabu dzīvokļa tips, kur vienā galā ir bērnistabas un vannas istaba, pa vidu dzīvojamā istaba ar virtuvi, bet otrā dzīvokļa galā — vecāku guļamistaba ar savu vannas istabu un garderobes telpu. Lai būtu koplietošanas ratiņu un riteņu telpas pie ieejas kāpņutelpā, kā arī sava noliktavas telpa dzīvokļu īpašniekiem. Pati vieta ļauj ātri un ērti baudīt pārējos apkārtnes labumus — atzinību guvušas izglītības iestādes, veikalus un salonus, sporta centrus un parkus, kultūru un gardēžu vietas.

Zvaniet mums!

Mēs ar prieku pastāstīsim vairāk par dzīvokļiem un Magdelēnas kvartālu kopumā!

Svetlana Lehnoviča Pārdošanas Vadītāja Vastint Latvia SIA , Zaļā iela 1, Rīga, LV-1010 +371 2000 5959 svetlana.lehnovica@colliers.com Vairāk par iegādi

PIEREDZĒJIS UN UZTICAMS ATTĪSTĪTĀJS

Vastint Latvia ir daļa no Vastint Group — starptautiskas nekustamo īpašumu organizācijas ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi šajā nozarē. Mēs aktīvi darbojamies Latvijas tirgū kopš 2003. gada. Mūsu darbības stūrakmeņi ir īpašumu pārvaldīšana un komerciālo nekustamo īpašumu attīstīšana, kā arī dzīvojamo ēku attīstīšana un pārdošana.


Vastint Latvia SIA

Zaļā iela 1, Rīga, LV-1010
+371 6735 0055, info.latvia@vastint.eu
https://www.vastint.eu