Jaunumi

Ērti dzīvokļi ģimenēm

2019 / 05 / 16

Veidojot Magdelēnas kvartālu — gan dzīvokļus, gan vidi apkārt — tika ļoti piedomāts pie lietām, kas svarīgas ģimenēm.

Lai būtu zaļš, plašs un no mašīnām brīvs iekšpagalms, kas pieejams tikai ēku iemītniekiem. Lai dzīvokļu plānojumi būtu pārdomāti un funkcionāli. Piemēram, četristabu dzīvokļa tips, kur vienā galā ir bērnistabas un vannas istaba, pa vidu dzīvojamā istaba ar virtuvi, bet otrā dzīvokļa galā — vecāku guļamistaba ar savu vannas istabu un garderobes telpu. Lai būtu koplietošanas ratiņu un riteņu telpas pie ieejas kāpņutelpā, kā arī sava noliktavas telpa dzīvokļu īpašniekiem. Pati vieta ļauj ātri un ērti baudīt pārējos apkārtnes labumus — atzinību guvušas izglītības iestādes, veikalus un salonus, sporta centrus un parkus, kultūru un gardēžu vietas.

Zvaniet mums!

Mēs ļausim jums iepazīt un sajust Magdelēnas kvartālu un ar prieku pastāstīsim vairāk – gan par šo vietu kopumā, gan dzīvokļiem un komerctelpām!

Anna Vaskāne Pārdošanas vadītāja Antonijas iela 17A-126, Rīga, LV-1010 +371 2633 8833 anna.vaskane@vastint.eu

Atstājiet savus kontaktus un mēs sazināsimies ar Jums!

Neizdevās nosūtīt kontaktinformāciju!

Paldies!

PIEREDZĒJIS UN UZTICAMS ATTĪSTĪTĀJS

Vastint Latvia ir daļa no Vastint Group — starptautiskas nekustamo īpašumu organizācijas ar 30 gadu pieredzi šajā nozarē. Mēs aktīvi darbojamies Latvijas tirgū kopš 2003. gada. Mūsu darbības stūrakmeņi ir īpašumu pārvaldīšana un komerciālo nekustamo īpašumu attīstīšana, kā arī dzīvojamo ēku attīstīšana un pārdošana.


Vastint Latvia SIA

Malduguņu iela 4, Mārupe, LV-2167
+371 6735 0055, info.latvia@vastint.eu
https://www.vastint.eu