Jaunumi

Latvijas neatkarības atjaunošanas dienas svinības Magdelēnas kvartālā

2019 / 05 / 24

4.maijā Magdelēnas kvartāls jau trešo gadu pēc kārtas klāja baltus galdus, aicināja tuvākus un tālākus kaimiņus un draugus, lai svinētu Latvijas neatkarības atjaunošanas dienu.

Šogad Baltā galdauta svētki pulcēja vairāk nekā 250 cilvēkus, kas dalījās ar cienastiem, smaidiem un laipniem vārdiem. Paldies mūsu fantastiskajiem kaimiņiem un draugiem, kas bagātināja šos svētkus ar savu dalību – kvartālā mītošie prošuto bars “La Prusciutteria Bar” un ziedu salons - kafejnīca “Flower Cafe”, un kvartāla draugi no tuvējās apkārtnes - restorāns “Riviera”, Rīgas Jūgendstila muzejs, mediju nams “Latvijas Mediji”, personīgās izaugsmes centrs SPIIKIIZI, kafejnīca “Buberts”, kafijas grauzdētava un kafejnīca “Rocket Bean Roastery”.

Un vislielākais paldies visiem, kas atnāca un bija kopā ar mums! Līdz nākamajam gadam!

Zvaniet mums!

Mēs ļausim jums iepazīt un sajust Magdelēnas kvartālu un ar prieku pastāstīsim vairāk – gan par šo vietu kopumā, gan dzīvokļiem un komerctelpām!

Anna Vaskāne Pārdošanas vadītāja Antonijas iela 17A-126, Rīga, LV-1010 +371 2633 8833 anna.vaskane@vastint.eu

Atstājiet savus kontaktus un mēs sazināsimies ar Jums!

Neizdevās nosūtīt kontaktinformāciju!

Paldies!

PIEREDZĒJIS UN UZTICAMS ATTĪSTĪTĀJS

Vastint Latvia ir daļa no Vastint Group — starptautiskas nekustamo īpašumu organizācijas ar 30 gadu pieredzi šajā nozarē. Mēs aktīvi darbojamies Latvijas tirgū kopš 2003. gada. Mūsu darbības stūrakmeņi ir īpašumu pārvaldīšana un komerciālo nekustamo īpašumu attīstīšana, kā arī dzīvojamo ēku attīstīšana un pārdošana.


Vastint Latvia SIA

Malduguņu iela 4, Mārupe, LV-2167
+371 6735 0055, info.latvia@vastint.eu
https://www.vastint.eu