Jaunumi

Magdelēnas kvartālā durvis vēris jauns gastronomisks pieturpunkts – “Bakery Studio”

2020 / 08 / 31

Tas kvartāla  apmeklētājiem un iemītniekiem piedāvās gardus un pēc rūpīgi veidotām receptēm radītus konditorejas un maizes izstrādājumus, desertus, kā arī auksto pusdienu piedāvājumu.

Gatavošanas procesā tiek izmantotas tikai dabiskas izcelsmes izejvielas, bez papildus konservantiem. Tāpat “Bakery Studio” piedāvās īpašu konditorejas izstrādājumu klāstu veģetāriešiem un vegāniem.

“Bakery Studio” ir pavisam jauns konditorejas zīmols, kas par savu pirmo mājvietu izvēlējies Magdelēnas kvartālu, Antonijas ielā 17a. “Bakery Studio” pārstāve Aleksandra Guseva min, ka jau ilgu laiku meklējusi vietu, kur atvērt savu kafejnīcu, tomēr līdz šim nekas neesot uzrunājis. “Jau sen domājām par kafejnīcas atvēršanu un meklējām tam piemērotu vietu. Mums bija svarīgi, lai vieta atrastos ne tikai pilsētas centrā, bet arī lai tā ir skaista, jauna un moderna. Ieejot Magdelēnas kvartālā, sapratām, ka šī ir vieta mums! Te ir ļoti skaisti, priecē arī atmosfēra un tas, ka redzam – cilvēkiem šeit patīk un te iegriežas ne tikai kvartāla iedzīvotāji,” skaidro A. Guseva.

“Bakery Studio” apmeklētājus Magdelēnas kvartālā gaidīs jau no 8.00 rītā līdz pat 20.00 vakarā. Ikvienam būs iespēja produkciju iegādāties gan līdzņemšanai, gan to baudīt uz vietas mājīgās kafejnīcas telpās vai uz terases, malkojot atspirdzinošus dzērienus, garšīgu kafiju vai vīnu.

Jau šobrīd par Magdelēnas kvartāla iemītnieku un viesu labsajūtu rūpējas ziedu un kafijas salons “Flower Cafe”, nišas kosmētikas un parfimērijas veikals “Neroli Cult Beauty”, salons “Skaistuma Telpa” un barberšops “Witchcraft”, tāpēc “Bakery Studio” būs lielisks papildinājums jau esošajam pakalpojumu klāstam.

Zvaniet mums!

Mēs ļausim jums iepazīt un sajust Magdelēnas kvartālu un ar prieku pastāstīsim vairāk – gan par šo vietu kopumā, gan dzīvokļiem un komerctelpām!

Anna Vaskāne Pārdošanas vadītāja Antonijas iela 17A-126, Rīga, LV-1010 +371 2633 8833 anna.vaskane@vastint.eu

Atstājiet savus kontaktus un mēs sazināsimies ar Jums!

Neizdevās nosūtīt kontaktinformāciju!

Paldies!

PIEREDZĒJIS UN UZTICAMS ATTĪSTĪTĀJS

Vastint Latvia ir daļa no Vastint Group — starptautiskas nekustamo īpašumu organizācijas ar 30 gadu pieredzi šajā nozarē. Mēs aktīvi darbojamies Latvijas tirgū kopš 2003. gada. Mūsu darbības stūrakmeņi ir īpašumu pārvaldīšana un komerciālo nekustamo īpašumu attīstīšana, kā arī dzīvojamo ēku attīstīšana un pārdošana.


Vastint Latvia SIA

Malduguņu iela 4, Mārupe, LV-2167
+371 6735 0055, info.latvia@vastint.eu
https://www.vastint.eu