Jaunumi

Magdelēnas kvartālā durvis vēris nišas kosmētikas un parfimērijas veikals

2020 / 02 / 13

Kvartāla iedzīvotājiem un viesiem tagad ir pieejami inovatīvi skaistumkopšanas produkti no starptautiski atzītiem zīmoliem, ko piedāvā nišas kosmētikas un parfimērijas veikals Neroli Cult Beauty.

Veikalā pārstāvēti zīmoli, ko iecienījuši skaistumkopšanas profesionāļi visā pasaulē. Tie apvieno pašradītas produktu formulas, kas iegūtas jaunākajos laboratoriju pētījumos, un retas, grūti pieejamas organiskās sastāvdaļas. Neroli Cult Beauty plauktos var atrast sudraba hidrozolu saturošu Argentum kosmētiku, Lielbritānijas kosmētikas līdera Elemis ādas kopšanas līdzekļus, Thalgo jūras augu produktus, Jaunzēlandes zīmola Moana bio aktīvo kosmētiku, celulārās kosmētikas zīmola Valmont produktus, ekskluzīvus Philip Kingsley matu kopšanas līdzekļus, Čuvget produktus ar čagu un citām vielām, kas iegūtas Norvēģijas Arktikas daļā, zīmola Argapur kosmētiku ar Marokas eksotisko augu ekstraktiem, kā arī citu pasaulē atzītu ražotāju kosmētiku un parfimēriju, par ko jums labprāt pastāstīs veikala konsultanti.

Neroli Cult Beauty papildina Magdelēnas kvartāla komerctelpu klāstu, kas jau kādu laiku priecē klusā centra iedzīvotājus — salonu “Skaistuma Telpa”, barberšopu Witchcraft, ziedu salonu-kafejnīcu Flower Cafe Rīga un itāļu antipasto uzkodu bāru La Prosciutteria Bar.

Esat laipni gaidīti Neroli Cult Beauty Magdelēnas kvartālā, Antonijas ielā 17A!

Zvaniet mums!

Mēs ļausim jums iepazīt un sajust Magdelēnas kvartālu un ar prieku pastāstīsim vairāk – gan par šo vietu kopumā, gan dzīvokļiem un komerctelpām!

Anna Vaskāne Pārdošanas vadītāja Antonijas iela 17A-126, Rīga, LV-1010 +371 2633 8833 anna.vaskane@vastint.eu

Atstājiet savus kontaktus un mēs sazināsimies ar Jums!

Neizdevās nosūtīt kontaktinformāciju!

Paldies!

PIEREDZĒJIS UN UZTICAMS ATTĪSTĪTĀJS

Vastint Latvia ir daļa no Vastint Group — starptautiskas nekustamo īpašumu organizācijas ar 30 gadu pieredzi šajā nozarē. Mēs aktīvi darbojamies Latvijas tirgū kopš 2003. gada. Mūsu darbības stūrakmeņi ir īpašumu pārvaldīšana un komerciālo nekustamo īpašumu attīstīšana, kā arī dzīvojamo ēku attīstīšana un pārdošana.


Vastint Latvia SIA

Malduguņu iela 4, Mārupe, LV-2167
+371 6735 0055, info.latvia@vastint.eu
https://www.vastint.eu