Jaunumi

Magdelēnas kvartālā jauns funkcionāls paraugdzīvoklis

2019 / 10 / 15

Magdelēnas kvartālā izveidots jauns divistabu paraugdzīvoklis, kas ir pilnībā mēbelēts un gatavs dzīvošanai.

Veidojot paraugdzīvokļa dizainu skandināvu stilā, SIA Buro Agency un dizainers Mārcis Šakausks panāca praktisku un estētiski izturētu, mūsdienu pilsētniekiem piemērotu interjera risinājumu. Pateicoties pārdomātam plānojumam, divistabu dzīvoklī ar platību 49,9 m2 iekļautas visas nepieciešamās mājokļa zonas ērtai un pilnvērtīgai dzīvošanai. Papildu plašumu dod 2,95 m augsti griesti, bet ēkas abās pusēs izvietotie logi visas dienas garumā piepilda telpas ar dabīgu apgaismojumu.

 

Divistabu dzīvoklī ir ietilpīga virtuve ar ēdamgaldu četrām personām. Virtuve aprīkota ar mūsdienīgiem tehniskajiem risinājumiem — virtuves nosūcēju ar ogļu filtru, kas nav jāpievieno nosūces izvadam, un galda virsmā iebūvētām rozetēm. Guļamistabā ērti sadzīvo gan king size gulta, gan ietilpīgs trīsdurvju skapis. Ar virtuvi apvienotajā viesistabā ir atpūtas zona ar mīkstām mēbelēm, TV un žurnālu galdiņiem un plauktiem grāmatām. Koridorā izveidota niša ar aizbīdāmām durvīm un spoguli, kas lieliski noder gan āra drēbju un apavu, gan ikdienā nepieciešamo mantu glabāšanai. Dzīvoklim ir arī liels balkons, uz kura izvietots pīto mēbeļu komplekts mierīgai atpūtai pēc straujā dienas ritma. Paraugdzīvoklis ir pilnībā aprīkots ar visu vajadzīgo dzīves uzsākšanai jaunā mājoklī.

 

Lai apskatītu jauno paraugdzīvokli, lūdzam pieteikt vizīti, zvanot Svetlanai Lehnovičai pa tālruni +371 2000 5959.

Zvaniet mums!

Mēs ļausim jums iepazīt un sajust Magdelēnas kvartālu un ar prieku pastāstīsim vairāk – gan par šo vietu kopumā, gan dzīvokļiem un komerctelpām!

Anna Vaskāne Pārdošanas vadītāja Antonijas iela 17A-126, Rīga, LV-1010 +371 2633 8833 anna.vaskane@vastint.eu

Atstājiet savus kontaktus un mēs sazināsimies ar Jums!

Neizdevās nosūtīt kontaktinformāciju!

Paldies!

PIEREDZĒJIS UN UZTICAMS ATTĪSTĪTĀJS

Vastint Latvia ir daļa no Vastint Group — starptautiskas nekustamo īpašumu organizācijas ar 30 gadu pieredzi šajā nozarē. Mēs aktīvi darbojamies Latvijas tirgū kopš 2003. gada. Mūsu darbības stūrakmeņi ir īpašumu pārvaldīšana un komerciālo nekustamo īpašumu attīstīšana, kā arī dzīvojamo ēku attīstīšana un pārdošana.


Vastint Latvia SIA

Malduguņu iela 4, Mārupe, LV-2167
+371 6735 0055, info.latvia@vastint.eu
https://www.vastint.eu