Jaunumi

Magdelēnas kvartāla pirmās kārtas pamatos tiek iemūrēta laika kapsula

2015 / 07 / 21

2015. gada 21. jūlijā, svinīga pasākuma gaisotnē, Magdelēnas kvartāla pirmās kārtas ēku pamatos tika iemūrēta tradicionālā laika kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm.

Pamatu likšanas pasākumā piedalījās projekta attīstītāja Vastint Latvia SIA rīkotājdirektors Romāns Astahovs ar komandu, ēkas autora, arhitektu biroja Didrihsons arhitekti SIA, pārstāvji - vadošais arhitekts Gatis Didrihsons ar savu komandu un projekta pirmās kārtas ēku būvnieks – ģenerāluzņēmēja Merks SIA valdes priekšsēdētājs Oskars Ozoliņš ar komandu. Klātesošie ar svinīgiem vārdiem sveica Magdelēnas kvartāla tapšanas sākumu un dalījās atmiņās par projekta idejas aizsākumiem. Kopā ar vēstījumu nākotnei, kā liecība par šodienu, kapsulā tika ievietots laikraksts DIENA un viena eiro monēta.

Magdelēnas kvartāla – kvalitatīvas un dinamiskas dzīves, darba un atpūtas telpas, kas top Rīgas klusajā centrā starp Antonijas, Emiļa Melngaiļa un Strēlnieku ielām - pirmajā kārtā tiek būvētas divas sešstāvu dzīvojamās ēkas ar 109 dzīvokļiem, 3 komerctelpām un 7 dzīvokļiem pēc „dzīvo-strādā” („live-work”) principa ar privāto zonu ēkas otrajā, bet darba zona - pirmajā stāvā. Lai nodrošinātu topošajiem iemītniekiem patīkamu apkārtējo vidi, virs autostāvvietas, kas atradīsies starp ēkām, būs izveidots apzaļumots iekšpagalms. Papildus komerctelpām, ēku pirmajos stāvos atradīsies palīgtelpas katra dzīvokļa īpašnieka vajadzībām.

Būvniecībā tiek izmantoti moderni un praksē pārbaudīti būvmateriāli un risinājumi, kas radīs kvalitatīvu un komfortablu dzīves telpu, un ļaus dzīvokļu nākamajiem īpašniekiem efektīvāk uzturēt un apsaimniekot savu īpašumu.

Plānotais pirmās kārtas ēku pabeigšanas laiks ir 2018.gada sākums.

Zvaniet mums!

Mēs ļausim jums iepazīt un sajust Magdelēnas kvartālu un ar prieku pastāstīsim vairāk – gan par šo vietu kopumā, gan dzīvokļiem un komerctelpām!

Anna Vaskāne Pārdošanas vadītāja Antonijas iela 17A-126, Rīga, LV-1010 +371 2633 8833 anna.vaskane@vastint.eu

Atstājiet savus kontaktus un mēs sazināsimies ar Jums!

Neizdevās nosūtīt kontaktinformāciju!

Paldies!

PIEREDZĒJIS UN UZTICAMS ATTĪSTĪTĀJS

Vastint Latvia ir daļa no Vastint Group — starptautiskas nekustamo īpašumu organizācijas ar 30 gadu pieredzi šajā nozarē. Mēs aktīvi darbojamies Latvijas tirgū kopš 2003. gada. Mūsu darbības stūrakmeņi ir īpašumu pārvaldīšana un komerciālo nekustamo īpašumu attīstīšana, kā arī dzīvojamo ēku attīstīšana un pārdošana.


Vastint Latvia SIA

Malduguņu iela 4, Mārupe, LV-2167
+371 6735 0055, info.latvia@vastint.eu
https://www.vastint.eu