Jaunumi

Magdelēnas kvartālā pirmie Spāru svētki

2017 / 03 / 07

Šī gada 3.martā, Magdelēnas kvartālā tika svinēti pirmie Spāru svētki, godinot augstākā punkta sasniegšanu un apjomīgāko būvdarbu posma pabeigšanu pirmajās dzīvojamās ēkās, kas nu ir ieguvušas kopskata veidolu.

Svinīgās ceremonijas laikā, Vastint Latvia pateicās visiem būvniecības procesā iesaistītajiem par līdz šim lieliski paveikto darbu un uz loga karkasa atstāja novēlējumu nākamajiem ēku iemītniekiem.

Pirmās Magdelēnas kvartāla dzīvojamās ēkas ar 116 dzīvokļiem, vairākām komerctelpām un iespaidīgu zaļo dārzu starp ēkām plānots nodot ekspluatācijā jau šī gada nogalē. 

Kopumā Magdelēnas kvartālā taps ēkas ar vairāk nekā 300 dzīvokļiem, 15000 m2 biroju telpām un 3000 m2 komerctelpām un radošām darbnīcām. Kvartāls ir iecerēts kā atvērta un harmoniska vieta dzīvošanai, strādāšanai un atpūtai. Vieta piepildītai dzīvei!

Zvaniet mums!

Mēs ļausim jums iepazīt un sajust Magdelēnas kvartālu un ar prieku pastāstīsim vairāk – gan par šo vietu kopumā, gan dzīvokļiem un komerctelpām!

Anna Vaskāne Pārdošanas vadītāja Antonijas iela 17A-126, Rīga, LV-1010 +371 2633 8833 anna.vaskane@vastint.eu

Atstājiet savus kontaktus un mēs sazināsimies ar Jums!

Neizdevās nosūtīt kontaktinformāciju!

Paldies!

PIEREDZĒJIS UN UZTICAMS ATTĪSTĪTĀJS

Vastint Latvia ir daļa no Vastint Group — starptautiskas nekustamo īpašumu organizācijas ar 30 gadu pieredzi šajā nozarē. Mēs aktīvi darbojamies Latvijas tirgū kopš 2003. gada. Mūsu darbības stūrakmeņi ir īpašumu pārvaldīšana un komerciālo nekustamo īpašumu attīstīšana, kā arī dzīvojamo ēku attīstīšana un pārdošana.


Vastint Latvia SIA

Malduguņu iela 4, Mārupe, LV-2167
+371 6735 0055, info.latvia@vastint.eu
https://www.vastint.eu