Jaunumi

Magdelēnas kvartālā pirmie Spāru svētki

2017 / 03 / 07

Šī gada 3.martā, Magdelēnas kvartālā tika svinēti pirmie Spāru svētki, godinot augstākā punkta sasniegšanu un apjomīgāko būvdarbu posma pabeigšanu pirmajās dzīvojamās ēkās, kas nu ir ieguvušas kopskata veidolu.

Svinīgās ceremonijas laikā, Vastint Latvia pateicās visiem būvniecības procesā iesaistītajiem par līdz šim lieliski paveikto darbu un uz loga karkasa atstāja novēlējumu nākamajiem ēku iemītniekiem.

Pirmās Magdelēnas kvartāla dzīvojamās ēkas ar 116 dzīvokļiem, vairākām komerctelpām un iespaidīgu zaļo dārzu starp ēkām plānots nodot ekspluatācijā jau šī gada nogalē. 

Kopumā Magdelēnas kvartālā taps ēkas ar vairāk nekā 300 dzīvokļiem, 15000 m2 biroju telpām un 3000 m2 komerctelpām un radošām darbnīcām. Kvartāls ir iecerēts kā atvērta un harmoniska vieta dzīvošanai, strādāšanai un atpūtai. Vieta piepildītai dzīvei!

Zvaniet mums!

Mēs ar prieku pastāstīsim vairāk par dzīvokļiem un Magdelēnas kvartālu kopumā!

Svetlana Lehnoviča Pārdošanas Vadītāja Vastint Latvia SIA , Zaļā iela 1, Rīga, LV-1010 +371 2000 5959 svetlana.lehnovica@colliers.com Vairāk par iegādi

PIEREDZĒJIS UN UZTICAMS ATTĪSTĪTĀJS

Vastint Latvia ir daļa no Vastint Group — starptautiskas nekustamo īpašumu organizācijas ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi šajā nozarē. Mēs aktīvi darbojamies Latvijas tirgū kopš 2003. gada. Mūsu darbības stūrakmeņi ir īpašumu pārvaldīšana un komerciālo nekustamo īpašumu attīstīšana, kā arī dzīvojamo ēku attīstīšana un pārdošana.


Vastint Latvia SIA

Zaļā iela 1, Rīga, LV-1010
+371 6735 0055, info.latvia@vastint.eu
https://www.vastint.eu