Jaunumi

Magdelēnas kvartāla vīzija

2016 / 07 / 25

Šā gada jūlijā Rīgas pilsētas būvvaldē tika iesniegts mūsu apjomīgākais “lolojums” – Magdelēnas kvartāla detālplānojuma teritorijas attīstības iecere.

Mūsu situācija ir unikāla Rīgai, jo mūsu rīcībā ir ievērojama platība un uzdrīkstēšanās attīstīt pilnvērtīgu kvartālu ar augstu pievienoto vērtību. Iecere ataino visa kvartāla attīstības konceptu un mūsu redzējumu veidot šo kā vienotu un harmonisku vietu, kur dzīvot, strādāt un atpūsties. Vietu, kur cilvēkam patiktu ienākt, uzturēties un atgriezties, vēl un vēl.

Ieceres izstrādes darba gaitā tika pētīta un ņemta vērā teritorijas vēsturiskā attīstība, apbūves struktūra un kvalitāte, ēku kultūrvēsturiskās vērtības, vizuālā ietekme, sociālās infrastruktūras attīstība un transporta plūsma. Īpaši rūpīgi tika ievēroti nosacījumi, ko uzliek fakts, ka Magdelēnas kvartāls atrodas UNESCO Pasaules kultūras un dabas mantojuma teritorijā.

Saskaņā ar Magdelēnas kvartāla ieceri, ēkas teritorijā tiks sadalītas atsevišķos blokos, mijoties gan stāvu skaitam, gan ēku funkcijai. Tas ļaus dzīvojamo zonu ar privātiem zaļajiem pagalmiem vizuāli nodalīt no publiskās zonas, kura tiks veidota atvērta un pieejama visiem kvartāla iemītniekiem un viesiem.  Divas plašas gājēju ielas, kas savienos Antonijas, E.Melngaiļa un Strēlnieku ielas, kvartāla vidū veidos centrālo laukumu kā vietu atpūtai, draugu satikšanai pie kafijas tases vai vienkārši dienišķajai pusdienas pauzei saulē un svaigā gaisā. Šī būs visa kvartāla sirds.

Zvaniet mums!

Mēs ļausim jums iepazīt un sajust Magdelēnas kvartālu un ar prieku pastāstīsim vairāk – gan par šo vietu kopumā, gan dzīvokļiem un komerctelpām!

Anna Vaskāne Pārdošanas vadītāja Antonijas iela 17A-126, Rīga, LV-1010 +371 2633 8833 anna.vaskane@vastint.eu

Atstājiet savus kontaktus un mēs sazināsimies ar Jums!

Neizdevās nosūtīt kontaktinformāciju!

Paldies!

PIEREDZĒJIS UN UZTICAMS ATTĪSTĪTĀJS

Vastint Latvia ir daļa no Vastint Group — starptautiskas nekustamo īpašumu organizācijas ar 30 gadu pieredzi šajā nozarē. Mēs aktīvi darbojamies Latvijas tirgū kopš 2003. gada. Mūsu darbības stūrakmeņi ir īpašumu pārvaldīšana un komerciālo nekustamo īpašumu attīstīšana, kā arī dzīvojamo ēku attīstīšana un pārdošana.


Vastint Latvia SIA

Malduguņu iela 4, Mārupe, LV-2167
+371 6735 0055, info.latvia@vastint.eu
https://www.vastint.eu