Jaunumi

Magdelēnas kvartāla vīzija

2016 / 07 / 25

Šā gada jūlijā Rīgas pilsētas būvvaldē tika iesniegts mūsu apjomīgākais “lolojums” – Magdelēnas kvartāla detālplānojuma teritorijas attīstības iecere.

Mūsu situācija ir unikāla Rīgai, jo mūsu rīcībā ir ievērojama platība un uzdrīkstēšanās attīstīt pilnvērtīgu kvartālu ar augstu pievienoto vērtību. Iecere ataino visa kvartāla attīstības konceptu un mūsu redzējumu veidot šo kā vienotu un harmonisku vietu, kur dzīvot, strādāt un atpūsties. Vietu, kur cilvēkam patiktu ienākt, uzturēties un atgriezties, vēl un vēl.

Ieceres izstrādes darba gaitā tika pētīta un ņemta vērā teritorijas vēsturiskā attīstība, apbūves struktūra un kvalitāte, ēku kultūrvēsturiskās vērtības, vizuālā ietekme, sociālās infrastruktūras attīstība un transporta plūsma. Īpaši rūpīgi tika ievēroti nosacījumi, ko uzliek fakts, ka Magdelēnas kvartāls atrodas UNESCO Pasaules kultūras un dabas mantojuma teritorijā.

Saskaņā ar Magdelēnas kvartāla ieceri, ēkas teritorijā tiks sadalītas atsevišķos blokos, mijoties gan stāvu skaitam, gan ēku funkcijai. Tas ļaus dzīvojamo zonu ar privātiem zaļajiem pagalmiem vizuāli nodalīt no publiskās zonas, kura tiks veidota atvērta un pieejama visiem kvartāla iemītniekiem un viesiem.  Divas plašas gājēju ielas, kas savienos Antonijas, E.Melngaiļa un Strēlnieku ielas, kvartāla vidū veidos centrālo laukumu kā vietu atpūtai, draugu satikšanai pie kafijas tases vai vienkārši dienišķajai pusdienas pauzei saulē un svaigā gaisā. Šī būs visa kvartāla sirds.

Zvaniet mums!

Mēs ar prieku pastāstīsim vairāk par dzīvokļiem un Magdelēnas kvartālu kopumā!

Svetlana Lehnoviča Pārdošanas Vadītāja Vastint Latvia SIA , Zaļā iela 1, Rīga, LV-1010 +371 2000 5959 svetlana.lehnovica@colliers.com Vairāk par iegādi

PIEREDZĒJIS UN UZTICAMS ATTĪSTĪTĀJS

Vastint Latvia ir daļa no Vastint Group — starptautiskas nekustamo īpašumu organizācijas ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi šajā nozarē. Mēs aktīvi darbojamies Latvijas tirgū kopš 2003. gada. Mūsu darbības stūrakmeņi ir īpašumu pārvaldīšana un komerciālo nekustamo īpašumu attīstīšana, kā arī dzīvojamo ēku attīstīšana un pārdošana.


Vastint Latvia SIA

Zaļā iela 1, Rīga, LV-1010
+371 6735 0055, info.latvia@vastint.eu
https://www.vastint.eu