Jaunumi

Magdelēnas kvartāls ierindots starp labākajiem aizvadītā gada Pilsētas rajona atjaunošanas projektiem Baltijā

2020 / 10 / 08

“Vastint Latvia” attīstītais projekts – Magdelēnas kvartāls, nekustamo īpašumu konkursa “Baltic Real Estate Awards 2020”, kas norisinājās Viļņā, ietvaros atzīts par vienu no labākajiem “Pilsētas rajona atjaunošanas” projektiem Baltijā.

Šogad “Baltic Real Estate Awards 2020” uzvarētāji tika izvēlēti piecās kategorijās: “Labākais biznesa centrs”, “Labākais dzīvojamo ēku projekts”, “Labākais tirdzniecības centrs”, “Labākā viesnīca” un “ Labākais pilsētas rajona atjaunošanas projekts”. Projekta attīstītāji tika apbalvoti “Baltijas nekustamo īpašumu un investīciju forumā 2020”, kas norisinājās Viļņā septembrī. Kopumā šogad starp finālistiem bija ierindoti pieci projekti no Latvijas, tai skaitā Magdelēnas kvartāls.

Šis bija pirmais gads, kad Baltijas nekustamo īpašumu balva tika pasniegt kategorijā – “Labākais pilsētas rajona atjaunošanas projekts”. Magdelēnas kvartāls bija nominēts līdzās vēl četriem projektiem – multifunkcionālajam kvartālam “Live Square” un biroju kompleksam “S7” Viļņā (Lietuva), kā arī “Rottermanni” un “Noblessner” kvartāliem Tallinā (Igaunija).

Magdelēnas kvartāls atrodas Rīgas klusajā centrā starp Antonijas, Melngaiļa un Strēlnieku ielām. Kvartāls jau no tā projektēšanas sākuma tika plānots kā vienots, harmonisks organisms ar plašām funkcionālajām iespējām dzīvei, darbam un atpūtai. Projekta pirmās kārtas ietvaros Magdelēnas kvartālā ir uzbūvētas divas dzīvojamās ēkas ar 116 dzīvokļiem, tostarp septiņiem tirgū unikāliem Live-Work tipa dzīvokļiem, trim komerctelpām, autostāvvietu un garāžām, kā arī 2000m2 plašu, zaļu dārzu. Projekta autori ir arhitektu birojs “Didrihsons arhitekti”, arhitekti: Gatis Didrihsons, Ansis Klīdzējs, Līga Balcere, Sergejs Šaplavskis, Reinis Pope un Dace Lazdiņa, bet projekta būvnieks ir būvkompānija “MERKS”. Pēc vairākām attīstības kārtām, kvartāls kopumā leposies ar 300 dzīvokļiem, 16 500 m² biroju telpām un 4 500 m² komerctelpām.

Gatis Didrihsons, “Didrihsons Arhitekti” vadošais arhitekts: “Plānojot dzīvojamo apbūvi, kā galvenais mērķis tika izvirzīts – radīt zaļu, drošu, pilsētniecisku un labiekārtotu publisku vidi. Kvartāls nav norobežots, bet veidots kā atvērta, aicinoša pasāža, kurā draudzīgi tiek gaidīti visi. Arī ēku arhitektūra veidota klasiska, eleganti atturīga ar mūsdienīgām proporcijām un augstvērtīgām detaļām, lai jaunās būves harmoniski iekļautos esošā vidē un atbilstu Rīgai raksturīgajam cilvēciskajam mērogam.”

Magdelēnas kvartāla pirmās dzīvojamās ēkas jau saņēmušas trīs augstākos apbalvojumus lielākajos un nozīmīgākajos Latvijas būvniecības un ilgtspējas konkursos – konkursa “Ilgtspējīgākā ēka un projekts” kategorijā “Ilgtspējīgākais projekts Latvijā 2017” kā labākais komercobjekts, konkursa “Gada labākā būve Latvijā 2018” kategorijā “Dzīvojamā jaunbūve 2018”, kā arī konkursa “Latvijas Būvniecības gada balva 2018” kategorijā “Jauna dzīvojamā ēka”.

Zvaniet mums!

Mēs ļausim jums iepazīt un sajust Magdelēnas kvartālu un ar prieku pastāstīsim vairāk – gan par šo vietu kopumā, gan dzīvokļiem un komerctelpām!

Anna Vaskāne Pārdošanas vadītāja Antonijas iela 17A-126, Rīga, LV-1010 +371 2633 8833 anna.vaskane@vastint.eu

Atstājiet savus kontaktus un mēs sazināsimies ar Jums!

Neizdevās nosūtīt kontaktinformāciju!

Paldies!

PIEREDZĒJIS UN UZTICAMS ATTĪSTĪTĀJS

Vastint Latvia ir daļa no Vastint Group — starptautiskas nekustamo īpašumu organizācijas ar 30 gadu pieredzi šajā nozarē. Mēs aktīvi darbojamies Latvijas tirgū kopš 2003. gada. Mūsu darbības stūrakmeņi ir īpašumu pārvaldīšana un komerciālo nekustamo īpašumu attīstīšana, kā arī dzīvojamo ēku attīstīšana un pārdošana.


Vastint Latvia SIA

Malduguņu iela 4, Mārupe, LV-2167
+371 6735 0055, info.latvia@vastint.eu
https://www.vastint.eu