Jaunumi

Magdelēnas kvartāls paplašināsies

2016 / 01 / 13

Noslēdzies projekta idejas konkurss par dzīvojamās ēkas jaunbūvi Magdelēnas kvartālā.

2015. gada 22. decembrī noslēdzās Vastint Latvia SIA sadarbībā ar Latvijas Arhitektu savienību organizētais atklātais arhitektūras projekta idejas konkurss „Daudzstāvu dzīvojamās ēkas jaunbūve Strēlnieku ielā 4C, Rīgā”, kura mērķis bija iegūt sadarbības partneri tālākai tehniskā projekta un iepirkuma dokumentācijas risinājumu izstrādei zemes gabalam 0,2084 ha platībā Magdelēnas kvartālā.
Konkursa žūrija, kuras sastāvā bija neatkarīgi eksperti, Vastint, Latvijas Arhitektu savienības un Rīgas pilsētas arhitekta biroja pārstāvji, atklātā balsojumā pieņēma lēmumu piešķirt pirmo un divas otrās vietas.
Pirmo vietu un prēmiju 3000 eiro apmērā iegūst darba STR 005 autori - arhitektu birojs AB3D, ko pārstāv Juris Mitenbergs, Pēteris Spuriņš, Guna Priede un Marta Kulitāne.
Otrās vietas un prēmijas 1500 eiro apmērā ieguvēji ir gan darba ZSV 016 autori „MADE arhitekti”, ko pārstāv Miķelis Putrāms, Linda Krūmiņa, Liene Šiliņa, arh. studenti Reinis Pakulis un Betija Balode, gan arī darba FPC 100 autors Jānis Zirnis.

Zvaniet mums!

Mēs ļausim jums iepazīt un sajust Magdelēnas kvartālu un ar prieku pastāstīsim vairāk – gan par šo vietu kopumā, gan dzīvokļiem un komerctelpām!

Anna Vaskāne Pārdošanas vadītāja Antonijas iela 17A-126, Rīga, LV-1010 +371 2633 8833 anna.vaskane@vastint.eu

Atstājiet savus kontaktus un mēs sazināsimies ar Jums!

Neizdevās nosūtīt kontaktinformāciju!

Paldies!

PIEREDZĒJIS UN UZTICAMS ATTĪSTĪTĀJS

Vastint Latvia ir daļa no Vastint Group — starptautiskas nekustamo īpašumu organizācijas ar 30 gadu pieredzi šajā nozarē. Mēs aktīvi darbojamies Latvijas tirgū kopš 2003. gada. Mūsu darbības stūrakmeņi ir īpašumu pārvaldīšana un komerciālo nekustamo īpašumu attīstīšana, kā arī dzīvojamo ēku attīstīšana un pārdošana.


Vastint Latvia SIA

Malduguņu iela 4, Mārupe, LV-2167
+371 6735 0055, info.latvia@vastint.eu
https://www.vastint.eu