Jaunumi

Noslēdzies Magdelēnas kvartāla pirmo biroju ēku arhitektūras metu konkurss

2017 / 09 / 01

Noslēdzies arhitektūras metu konkurss, ko respektējot Rīgas vēsturiskā centra saglabāšanas un aizsardzības likuma prasības, kā arī vēloties iegūt pilsētbūvnieciski un arhitektoniski iespējami labākos projekta priekšlikumus – šā gada maija beigās izsludinā

Kopumā tika iesniegti seši darbi, kurus izvērtēja žūrija, kurā darbojās Latvijas Arhitektu savienības pārstāvis, Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas vadītājs, Rīgas pilsētas arhitekta biroja pārstāve, Igaunijas Arhitektu savienības biedrs, kā arī Vastint Latvia pārstāvji.

Par labāko darbu un konkursa uzvarētāju, kas krietni izcēlās uz pārējo fona, visprecīzāk atspoguļojot Vastint Latvia uzdevumu un visveiksmīgāk iederoties Rīgas vēsturiskajā centrā, tika atzīts darbs ar devīzi XXX000, ko radījis arhitektu birojs OUTOFBOX, Pēteris Bajārs, Guna Priede, Jānis Aufmanis, Arta Lāce, Luīze Elizabete Rukšāne.

Kvartālā kopumā taps 300 dzīvokļi, 15 000 m2 biroju telpu un 3 000 m2 komerctelpas un radošas darbnīcas.  Magdelēnas kvartāls būs atvērta un harmoniska vieta, kur dzīvot, strādāt un atpūsties. Vieta piepildītai dzīvei!

Zvaniet mums!

Mēs ļausim jums iepazīt un sajust Magdelēnas kvartālu un ar prieku pastāstīsim vairāk – gan par šo vietu kopumā, gan dzīvokļiem un komerctelpām!

Anna Vaskāne Pārdošanas vadītāja Antonijas iela 17A-126, Rīga, LV-1010 +371 2633 8833 anna.vaskane@vastint.eu

Atstājiet savus kontaktus un mēs sazināsimies ar Jums!

Neizdevās nosūtīt kontaktinformāciju!

Paldies!

PIEREDZĒJIS UN UZTICAMS ATTĪSTĪTĀJS

Vastint Latvia ir daļa no Vastint Group — starptautiskas nekustamo īpašumu organizācijas ar 30 gadu pieredzi šajā nozarē. Mēs aktīvi darbojamies Latvijas tirgū kopš 2003. gada. Mūsu darbības stūrakmeņi ir īpašumu pārvaldīšana un komerciālo nekustamo īpašumu attīstīšana, kā arī dzīvojamo ēku attīstīšana un pārdošana.


Vastint Latvia SIA

Malduguņu iela 4, Mārupe, LV-2167
+371 6735 0055, info.latvia@vastint.eu
https://www.vastint.eu