Jaunumi

Svētku sajūtas un lieliskas dāvanas Magdelēnas Ziemassvētku pop-up kvartālā

2019 / 12 / 09

Jau 21. novembrī Magdelēnas kvartālā tika oficiāli atklāta svētku sezona. Līdz pat 11. janvārim īpašajā Ziemassvētku pop-up kvartālā varēs izbaudīt svētku gaisotni, piedalīties darbnīcās un meistarklasēs, kā arī iegādāties jaukas un neparastas dāvanas.

Kvartāls pulcē iecienītus Latvijas ražotājus, kuru veidotās dāvanas kļūs par lielisku pārsteigumu un mīļu žestu to saņēmējiem neatkarīgi no vecuma un interesēm. Gardi našķi ikvienai gaumei, rokām darinātas rotas, dizaina plānotāji un papīrlietas, eleganti adījumi, ērti un koši apģērbi bērniem un pieaugušajiem, smalka keramika un porcelāns, oriģinālas pītās sveces, mākslinieku radīti pagaidu tetovējumi un neskaitāmi mazi nieciņi, ko atradīsiet kvartāla bodēs, vairos svētku sajūtu un gada nogales mājīgos mirkļus piepildīs ar kopā būšanas prieku.Kvartālā pārstāvētie zīmoli: Cloudberry, Ecattus, TelmasBotanica, More Than Knitwear, TakTil, Korola, Našķoties, Zachee, NELLEULLA, Zigzag Factory, Balansa dēlis, TRU:DE, Katrīnas keramika, Lickstarter panties, Espatte, Wink Tattoo, Šonakt, Radada, Created by I Am Planner, LA LA LA Design, Dip Dap. Vairāk informācija Facebook lapā.

Savukārt piektdien, 13. decembrī Magdelēnas kvartālā darbosies arī Ziemassvētku tirdziņš, ko organizē Latvijas mājražotāji. Vairāk informācijas par to atradīsiet šeit.

Nāciet ciemos un sajūtiet svētkus Magdelēnas kvartālā!

Zvaniet mums!

Mēs ļausim jums iepazīt un sajust Magdelēnas kvartālu un ar prieku pastāstīsim vairāk – gan par šo vietu kopumā, gan dzīvokļiem un komerctelpām!

Anna Vaskāne Pārdošanas vadītāja Antonijas iela 17A-126, Rīga, LV-1010 +371 2633 8833 anna.vaskane@vastint.eu

Atstājiet savus kontaktus un mēs sazināsimies ar Jums!

Neizdevās nosūtīt kontaktinformāciju!

Paldies!

PIEREDZĒJIS UN UZTICAMS ATTĪSTĪTĀJS

Vastint Latvia ir daļa no Vastint Group — starptautiskas nekustamo īpašumu organizācijas ar 30 gadu pieredzi šajā nozarē. Mēs aktīvi darbojamies Latvijas tirgū kopš 2003. gada. Mūsu darbības stūrakmeņi ir īpašumu pārvaldīšana un komerciālo nekustamo īpašumu attīstīšana, kā arī dzīvojamo ēku attīstīšana un pārdošana.


Vastint Latvia SIA

Malduguņu iela 4, Mārupe, LV-2167
+371 6735 0055, info.latvia@vastint.eu
https://www.vastint.eu