Jaunumi

Veidojam pilsētu skaistāku!

2016 / 08 / 24

Pirms kāda laika jau ziņojām, ka Rīgas pilsētas būvvaldē tika iesniegta Magdelēnas kvartāla detālplānojuma teritorijas attīstības iecere.

Nu esam pavirzījušies jau soli tālāk – šā gada 12. augustā Rīgas pilsētas būvvalde ir pieņēmusi lēmumu par šī detālplānojuma nodošanu publiskai apspriešanai, kuras norises laiks ir no 2016. gada 29. augusta līdz 25. septembrim. Mums rūp ikviens viedoklis un atsauksme, tādēļ aicinām visus iesaistīties un dalīties ar savām domām!

Detalizētāka informācija par publiskās apspriešanas procesu atrodama ŠEIT .

Ar detālplānojuma projektu publiskās apspriešanas laikā ir iespējams iepazīties ŠEIT  vai Magdelēnas kvartāla attīstītāja – Vastint Latvia SIA – telpās: Zaļā ielā 1, Rīgā.

Zvaniet mums!

Mēs ļausim jums iepazīt un sajust Magdelēnas kvartālu un ar prieku pastāstīsim vairāk – gan par šo vietu kopumā, gan dzīvokļiem un komerctelpām!

Anna Vaskāne Pārdošanas vadītāja Antonijas iela 17A-126, Rīga, LV-1010 +371 2633 8833 anna.vaskane@vastint.eu

Atstājiet savus kontaktus un mēs sazināsimies ar Jums!

Neizdevās nosūtīt kontaktinformāciju!

Paldies!

PIEREDZĒJIS UN UZTICAMS ATTĪSTĪTĀJS

Vastint Latvia ir daļa no Vastint Group — starptautiskas nekustamo īpašumu organizācijas ar 30 gadu pieredzi šajā nozarē. Mēs aktīvi darbojamies Latvijas tirgū kopš 2003. gada. Mūsu darbības stūrakmeņi ir īpašumu pārvaldīšana un komerciālo nekustamo īpašumu attīstīšana, kā arī dzīvojamo ēku attīstīšana un pārdošana.


Vastint Latvia SIA

Malduguņu iela 4, Mārupe, LV-2167
+371 6735 0055, info.latvia@vastint.eu
https://www.vastint.eu