Jaunumi

Veidojam pilsētu skaistāku!

2016 / 08 / 24

Pirms kāda laika jau ziņojām, ka Rīgas pilsētas būvvaldē tika iesniegta Magdelēnas kvartāla detālplānojuma teritorijas attīstības iecere.

Nu esam pavirzījušies jau soli tālāk – šā gada 12. augustā Rīgas pilsētas būvvalde ir pieņēmusi lēmumu par šī detālplānojuma nodošanu publiskai apspriešanai, kuras norises laiks ir no 2016. gada 29. augusta līdz 25. septembrim. Mums rūp ikviens viedoklis un atsauksme, tādēļ aicinām visus iesaistīties un dalīties ar savām domām!

Detalizētāka informācija par publiskās apspriešanas procesu atrodama ŠEIT .

Ar detālplānojuma projektu publiskās apspriešanas laikā ir iespējams iepazīties ŠEIT  vai Magdelēnas kvartāla attīstītāja – Vastint Latvia SIA – telpās: Zaļā ielā 1, Rīgā.

Zvaniet mums!

Mēs ar prieku pastāstīsim vairāk par dzīvokļiem un Magdelēnas kvartālu kopumā!

Svetlana Lehnoviča Pārdošanas Vadītāja Vastint Latvia SIA , Zaļā iela 1, Rīga, LV-1010 +371 2000 5959 svetlana.lehnovica@colliers.com Vairāk par iegādi

PIEREDZĒJIS UN UZTICAMS ATTĪSTĪTĀJS

Vastint Latvia ir daļa no Vastint Group — starptautiskas nekustamo īpašumu organizācijas ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi šajā nozarē. Mēs aktīvi darbojamies Latvijas tirgū kopš 2003. gada. Mūsu darbības stūrakmeņi ir īpašumu pārvaldīšana un komerciālo nekustamo īpašumu attīstīšana, kā arī dzīvojamo ēku attīstīšana un pārdošana.


Vastint Latvia SIA

Zaļā iela 1, Rīga, LV-1010
+371 6735 0055, info.latvia@vastint.eu
https://www.vastint.eu