Ērtības

Liekot akmeni pie akmens, top mājas, pilsētas un valstis. Tādēļ Magdelēnas kvartālā pat mazām lietām ir liela nozīme, jo, liekot vienu pie otras, tās veido kvartāla iemītnieku labsajūtu.

Zaļš dārzs

Gandrīz 2000 m2 plašs un bagātīgi apzaļumots iekšpagalms ar rotaļu laukumu bērniem un vietu sporta aktivitātēm. Ierobežotā pieeja padara laukumu privātu.

Vairāk funkcionalitātes, mazāk kvadrātmetru

Pārdomāti dzīvokļu plānojumi un pareizas istabu proporcijas ļauj izvietot vairāk funkciju uz mazāku kvadrātmetru skaitu.

Privāta ārtelpa

Ēku saulainajā — dienvidu — pusē ir lieli 6–9 m2 balkoni un terases līdz pat 23 m2 plašumā. Tie būs ne tikai lieliski atpūtai, bet arī praktiski telpu apēnošanai karstajās vasaras dienās.

Unikāls Live-Work koncepts

Tirgū vēl nebijis piedāvājums — darba telpas pirmajā stāvā un dzīvojamās telpas otrajā stāvā. Minimāls laiks ceļā no darba uz mājām — maksimāls laiks kopā ar mīļajiem!

Vairāk gaismas

Dzīvokļiem ir lieli logi, kas vairumam dzīvokļu ir vērsti uz ēkas abām pusēm, radot iespēju ilgāk baudīt dienas gaismu.

Augsti griesti

2,95 m augstie griesti ļauj telpām elpot un domām lidot. Savukārt durvju augstums ir 2,30 m, kas dod papildus plašuma sajūtu.

Dzīvokļi ar pilnu apdari

Pasaulē atzītu zīmolu materiālu izvēle dzīvokļu apdarei - HARO ozolkoka parkets, Spānijā ražotas keramiskās flīzes, CORDIVARI radiatori, vannas istabas aprīkojums no GROHE, KALDEWEI un LAUFEN.

Vairāk vietas visam

Iemītnieku lietošanā tiks nodotas noliktavas telpas, kas izvietotas ēkas pirmajā stāvā. Nelieli pieliekamie ir izveidoti arī lielākajos dzīvokļos.

Privātums

Vairumam kāpņu telpu ir tikai divi dzīvokļi viena stāva ietvaros.

Slēgta autostāvvieta

Zem zaļā dārza starp abām ēkām ir izvietota autostāvvieta ar 73 vietām un ērtu pieeju kāpņu telpām.

Domājot par nākotni

Prātīga investīcija jaunizveidotā un ilgtspējīgā kvartālā, kura vērtība ar katru nākamo ēku pieaug.

Pieredzējis un uzticams attīstītājs

Vastint Latvia fokusējas uz kvalitāti, nevis kvantitāti, veltot uzmanību ikkatrai projekta detaļai un nodrošinot caurspīdīgu pārdošanas procesu.

Zvaniet mums!

Mēs ļausim jums iepazīt un sajust Magdelēnas kvartālu un ar prieku pastāstīsim vairāk – gan par šo vietu kopumā, gan dzīvokļiem un komerctelpām!

Anna Vaskāne Pārdošanas vadītāja Antonijas iela 17A-126, Rīga, LV-1010 +371 2633 8833 anna.vaskane@vastint.eu

Atstājiet savus kontaktus un mēs sazināsimies ar Jums!

Neizdevās nosūtīt kontaktinformāciju!

Paldies!

PIEREDZĒJIS UN UZTICAMS ATTĪSTĪTĀJS

Vastint Latvia ir daļa no Vastint Group — starptautiskas nekustamo īpašumu organizācijas ar 30 gadu pieredzi šajā nozarē. Mēs aktīvi darbojamies Latvijas tirgū kopš 2003. gada. Mūsu darbības stūrakmeņi ir īpašumu pārvaldīšana un komerciālo nekustamo īpašumu attīstīšana, kā arī dzīvojamo ēku attīstīšana un pārdošana.


Vastint Latvia SIA

Malduguņu iela 4, Mārupe, LV-2167
+371 6735 0055, info.latvia@vastint.eu
https://www.vastint.eu