Jaunumi

2022. gads noslēdzas ar Magdelēnas kvartāla 1. kārtas visu dzīvokļu izpārdošanu

2022 / 12 / 12

Ir padarīta darba un svētku sajūta. Pārdoti visi dzīvokļi, līdz ar to Magdelēnas kvartāla 1. kārtu var pasludināt par pabeigtu un izpārdotu.

 

1. kārtā pārdošanā bija 116 dzīvokļi, tostarp 37 divistabu, 49 trīsistabu, 24 četristabu un 6 četrarpusistabu. Šīs kārtas īpašais projekts bija LIVE-WORK koncepta dzīvokļi, kur pirmais stāvs ar izeju uz pilsētu izveidots kā birojs vai komerctelpas, tajā pašā laikā augšstāvā atrodas plašs un funkcionāls dzīvoklis ar izeju uz dārzu. Izpārdotas ir arī visas pazemes autostāvvietas un individuālās garāžas.

 

 

2021. gadā projekts saņēma 1. vietu nominācijā “Energoefektīvākā daudzdzīvokļu ēka Latvijā 2021. Jaunbūve”.

Vastint komanda ir gandarīta par paveikto darbu un sasniegtajiem rezultātiem gan projektēšanas un attīstīšanas stadijā, gan būvniecības un labiekārtošanas stadijā. Protams, mūsu komandai īpaši aizrautīgs un dinamisks vienmēr ir pārdošanas periods. Tajā iepazināmies ar dzīvokļu un telpu pircējiem – jaunajiem Magdelēnas kvartāla saimniekiem, kas ar savu enerģiju un mīlestību pret dzīves telpu un pilsētas dinamiku apliecina mums, ka kvalitatīvai videi ir nozīme .

Paldies! Uz tikšanos Jaunajā gadā un Magdelēnas kvartāla 2. kārtā!

Vastint komanda
 

Zvaniet mums!

Mēs ļausim jums iepazīt un sajust Magdelēnas kvartālu un ar prieku pastāstīsim vairāk – gan par šo vietu kopumā, gan dzīvokļiem un komerctelpām!

Anna Vaskāne Pārdošanas vadītāja Antonijas iela 17A-126, Rīga, LV-1010 +371 2633 8833 anna.vaskane@vastint.eu

Atstājiet savus kontaktus un mēs sazināsimies ar Jums!

Neizdevās nosūtīt kontaktinformāciju!

Paldies!

PIEREDZĒJIS UN UZTICAMS ATTĪSTĪTĀJS

Vastint Latvia ir daļa no Vastint Group — starptautiskas nekustamo īpašumu organizācijas ar 30 gadu pieredzi šajā nozarē. Mēs aktīvi darbojamies Latvijas tirgū kopš 2003. gada. Mūsu darbības stūrakmeņi ir īpašumu pārvaldīšana un komerciālo nekustamo īpašumu attīstīšana, kā arī dzīvojamo ēku attīstīšana un pārdošana.


Vastint Latvia SIA

Malduguņu iela 4, Mārupe, LV-2167
+371 6735 0055, info.latvia@vastint.eu
https://www.vastint.eu