Jaunumi

Magdelēnas kvartāls: nozares ekspertu godalgots projekts

2020 / 08 / 04

Magdelēnas kvartāla pirmās kārtas ēku augsto kvalitāti, ilgtspēju un ar to saistītās priekšrocības novērtējuši ne tikai ēku iemītnieki, bet arī nekustamo īpašumu, arhitektūras un būvniecības nozares vadošie eksperti.

Pirmās dzīvojamās ēkas ir saņēmušas trīs augstākos apbalvojumus lielākajos un nozīmīgākajos Latvijas būvniecības un ilgtspējas konkursos:

  • konkursa “Ilgtspējīgākā ēka un projekts” kategorijā “Ilgtspējīgākais projekts Latvijā 2017” kā labākais komercobjekts,
  • konkursa “Gada labākā būve Latvijā 2018” kategorijā “Dzīvojamā jaunbūve 2018”,
  • konkursa “Latvijas Būvniecības gada balva 2018” kategorijā “Jauna dzīvojamā ēka”.

Projekta ilgtspēju apliecina arī A klases energoefektivitātes sertifikāts, kas dzīvokļu īpašniekiem un komerctelpu īrniekiem nozīmē augstāku komfortu un zemākus uzturēšanas izdevumus.

Visi Magdelēnas kvartāla dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, kurā izmantoti profesionāļu rūpīgi izvēlēti augstas kvalitātes materiāli no pasaulē atzītiem zīmoliem. Tie veido estētiski augstvērtīgu vidi un kalpos ilgus gadus.

Ienāciet sadaļā Dzīvokļi, kur var iepazīties ar vēl pieejamajiem dzīvokļiem un aplūkot detalizētu to plānojumu. Priecāsimies par Jūsu viesošanos klātienē — lai vienotos par dzīvokļu apskati, sazinieties ar Vastint Latvia pārdošanas vadītāju Annu Vaskāni, zvanot: +371 26338833 vai rakstot: anna.vaskane@vastint.eu!

Zvaniet mums!

Mēs ļausim jums iepazīt un sajust Magdelēnas kvartālu un ar prieku pastāstīsim vairāk – gan par šo vietu kopumā, gan dzīvokļiem un komerctelpām!

Anna Vaskāne Pārdošanas vadītāja Antonijas iela 17A-126, Rīga, LV-1010 +371 2633 8833 anna.vaskane@vastint.eu

Atstājiet savus kontaktus un mēs sazināsimies ar Jums!

Neizdevās nosūtīt kontaktinformāciju!

Paldies!

PIEREDZĒJIS UN UZTICAMS ATTĪSTĪTĀJS

Vastint Latvia ir daļa no Vastint Group — starptautiskas nekustamo īpašumu organizācijas ar 30 gadu pieredzi šajā nozarē. Mēs aktīvi darbojamies Latvijas tirgū kopš 2003. gada. Mūsu darbības stūrakmeņi ir īpašumu pārvaldīšana un komerciālo nekustamo īpašumu attīstīšana, kā arī dzīvojamo ēku attīstīšana un pārdošana.


Vastint Latvia SIA

Malduguņu iela 4, Mārupe, LV-2167
+371 6735 0055, info.latvia@vastint.eu
https://www.vastint.eu